Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníV noci na pondělí budou předány Grammy, ČT odvysílá přímý přenos

6.2.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
I letos odvysílá Česká televize tříapůlhodinový přímý přenos z udílení hudebních cen Grammy ze Staples Center v Los. Vypukne v noci z 8. na 9. února ve dvě hodiny po půlnoci na ČT2. Devadesátiminutový sestřih pak bude k vidění na stejném kanálu v pondělí od 23:40 hodin.

Jako průvodci letošní slavnostním večerem se představí herec Simon Baker, herec a hudebník Jack Black, zpěvačka Duffy, držitel letošní nominace Josh Groban, jazzový hudebník a letos opět nominovaný Charlie Haden, herec Samuel L. Jackson a oskarová vítězka a take aktuální nositelka nominace Gwyneth Paltrow.

Mezi hudebními účinkujícími se objeví mimo jiné U2, Coldplay, Radiohead, Paul McCartney spolu s bubeníkem Davem Grohlem z kapely Foo Fighters, Robert Plant a Alison Krauss, Kid Rock, Jonas Brothers, Katy Perry, Carrie Underwood, Jay-Z, Kanye West, nebo Lil Wayne.

Připomeňme, že poslední jmenovaný má na svém kontě hned osm nominací. Se sedmi mu na paty šlapou Coldplay a se šesti jeho hip-hopoví kolegové Jay-Z, Ne-Yo a Kanye West.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/V-noci-na-pondeli-budou-predany-Grammy-CT-odvysila-primy-prenos~06~unor~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.