Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníJarní Respect Plus láká na Fanfare Ciocarlia a Tinariwen

13.12.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Kapely Fanfare Ciocarlia a Tinariwen – to jsou první novoroční vlaštovky projektu Respect Plus. Do konce letošního roku jsou vstupenky na oba koncerty v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Balkánská dechovka Fanfare Ciocarlia pochází z vesnice Zece Prajini ležící na severovýchodě Rumunska a do Prahy se vrátí po dvouleté odmlce. Během ní ovšem stačila získat třeba pro ocenění nejlepší evropskou world music kapelu v rámci prestižních BBC Awards for World Music.

Fanfare Ciocarlia v Praze vystoupí 22. února a zmínění Tinariwen na ně naváží 8. března.

Malijští Tinariwen, kteří u nás byli k vidění již na festivalu Respect, hrají africkou hudbu kříženou s elektronikou a v současnosti platí za jednu z nejostřeji sledovaných formací ze severní Afriky. Přitom po boku kapel jako Travis nebo Embrance vydávají u britského labelu Independiente. Tentokrát přijedou představit nové album Aman Iman, a to v rozšířené sestavě se dvěma zpěvačkami.

Oba koncerty se uskuteční v pražském Paláci Akropolis, kde jsou na ně, stejně jako v síti Ticketpro, do 31. prosince v předprodeji zvýhodněné vstupenky za cenu 350 Kč. od nového roku cena vzroste na 400 Kč.

Fanfare Ciocarlia, Praha – Palác Akropolis, 22. 2. 07
Tinariwen, Praha – Palác Akropolis, 8. 3. 07
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Jarni-Respect-Plus-laka-na-Fanfare-Ciocarlia-a-Tinariwen~13~prosinec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.