Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLangerová, Koller, Malátný a spol. chtějí rozveselit seniory

1.12.2008 | Autor: PR | sekce: novinky
Třináct populárních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček natočilo bez nároku na honorář benefiční singl Já jsem jako ty.

S nápadem hudební dramaturg televize Óčka René Hnilička, který se nechal inspirovat sérií reportáží MF Dnes z letošního léta o necitlivém přístupu ke starým lidem v českých nemocnicích a hospicech: „Tímto projektem bychom chtěli poukázat na osamělost některých starých lidí. A vlastně také na to, že by člověk neměl zapomínat na své kořeny, na to, odkud pochází a na ty, kteří jej vychovali.“

Píseň napsal Michal Hrůza, společně se kterým ji nazpívali Gipsy, Ewa Farna, Michal Malátný z Chinaski, Igor Timko z No Name, Aneta Langerová, Iva Frülingová, David Koller, členové skupiny Divokej Bill, Helena Zeťová, Anna K., Markéta Jakšlová z formace Verona a Marek Ztracený.

Videoklip uvidí diváci Óčka v premiéře začátkem prosince. V lednu pak vyjde stejnojmenné CD, přičemž výtěžek z jeho prodeje získá nadační fond Veselý senior.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Langerova-Koller-Malatny-a-spol-chteji-rozveselit-seniory~29~listopad~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.