Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MAREK ZTRACENÝ

23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
20.9.2010 Týden poté, co si zpěvačka Lady Gaga odnesla osm cen z MTV Video Music Awards, připsala si na své konto další úspěch na populární hudební televizi. Spolu s Katy Perry totiž shodně získala po pěti nominacích na Europe Music Awards.
23.4.2010 Německá kapela Die Happy v čele s českou zpěvačkou Martou Jandovou vystoupila v neděli v pražském Lucerna Music Baru. Jako předskokan se představil Marek Ztracený.
23.2.2010 Open Air Festival, jehož první ročník proběhne 13. a 14. sprna na letišti v Panenském Týnci na Lounsku, odtajnil po už oznámených britských Faithless druhého headlinera. Opět jde o elektronickou formaci, a to norské Röyksop, kteří před pár dny potvrdili účast i na taktéž novém Grape Festivalu.
11.2.2010 Marek Ztracený (který před lety jako pubescent začínal ještě pod svým občanským jménem Miroslav Slodičák coby baskytarista tancovačkové rockové kapely Kredenc z podšumavského městečka Nýrsko) se i na své druhé desce potýká s problémem...
25.11.2009 Po úspěšném startu s první deskou Ztrácíš přišel Marek Ztracený téměř do roka a do dne s albem druhým, které dostalo název Pohledy do duše. I tentokrát své písně svěřil do rukou osvědčeného týmu producenta Martina Ledviny.
15.9.2009 Letní Sázavafest má před sebou v příštím roce jubilejní desátý ročník, který ve středočeském Kácově proběhne v termínu od 5. do 7. srpna. Předcházet mu tradičně bude několik menších akcí a první z nich bude Podzimní Sázavafest, který se uskuteční 7. listopadu v pražském prostoru Abaton.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.
27.4.2009 V pražské O2 Areně se již tento čtvrtek představí populární americká R’n’B zpěvačka Beyoncé, pro kterou bude koncert zároveň její českou premiérou. A role předskokana se možná překvapivě zhostí domácí zpěvák Marek Ztracený.
25.3.2009 Vyprodaný koncert zpěvačky Anny K., který se měl uskutečnit dnes večer v pražském Lucerna Music Baru, je z důvodu náhlého onemocnění v kapele přeložen. Za náhradní termín koncertu byl zvolen 20. duben, na který zůstávají v platnosti zakoupené vstupenky.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.