Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: VERONA

26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
31.12.2009 Už po neuvěřitelných sedm let se na vrcholu popularity drží dancefloorová dvojice Verona a celé toto období teď rekapituluje vydáním ekluzivního kompletu. V něm fanoušci naleznou všechny čtyři doposud vydané desky – Girotondo, Jen Tobě, Nejsi sám a Náhodou.
1.12.2008 Třináct populárních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček natočilo bez nároku na honorář benefiční singl Já jsem jako ty. Videoklip uvidí diváci Óčka v premiéře začátkem prosince. V lednu pak vyjde stejnojmenné CD, přičemž výtěžek z jeho prodeje získá nadační fond Veselý senior.
13.2.2006 Ve Velkém sále pražské Lucerny byly ve středu večer předány hudební ceny televize Óčko. Přinášíme vám přehled vítězů a fotogalerii z celého večera.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.