Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL MALÁTNÝ

7.2.2012 Filip Benešovský a bratři Kašparové se vrací s adaptací slavného alba Pink Floyd "Dark Side of the Moon“, tentokrát na Zimní stadion v Bílině v prozatím největším indoorovém provedení v historii tohoto jejich projektu, a to 23. března tohoto roku.
22.9.2010 Michal Malátný, zpěvák skupiny Chinaski, utrpěl úraz, který skončil operací menisku. Situace se na první pohled pro skupinu Chinaski trochu zkomplikovala s ohledem na jejich naplánované t-music Chinaski tour.
14.9.2009 V listopadu 1979 vyšlo slavné album britské skupiny Pink Floyd The Wall. S multimediální šou inspirovanou tímto dílem česká města už po několik let objíždí Filip Benešovský, který si nenechá ujít ani tuto příležitost.
3.2.2009 Po třech nominacích na čtenářské ceny časopisu Report Žebřík 2008 získali Chinaski, Kryštof, Aneta Langerová a Niceland, přičemž první dvě jmenované skupiny mají šanci díky svým frontmanůmuspět také v kategorii Zpěvák roku.
23.1.2009 Hudební televize Óčko během včerejšího ceremoniálu v pražské Tesla areně vyhlásila výsledky svých hudebních cen za loňský rok.
1.12.2008 Třináct populárních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček natočilo bez nároku na honorář benefiční singl Já jsem jako ty. Videoklip uvidí diváci Óčka v premiéře začátkem prosince. V lednu pak vyjde stejnojmenné CD, přičemž výtěžek z jeho prodeje získá nadační fond Veselý senior.
29.9.2008 Na konci července zemřel při motocyklové nehodě bubeník a jedna z ústředních postav skupiny Chinaski Pavel Grohman. Kapela okamžitě zastavila veškeré aktivity a přemýšlela, kudy – a zda vůbec – dál...
3.2.2008 Časopis Report představil nominace na aktuální šestnáctý ročník svých čtenářských cen Žebřík. Ty budou uděleny v pátek 7. března na galakoncertu v plzeňském Domě kultury Inwest.
15.2.2006 „Už se nechcem nikdy vracet“ není jen úryvek z textu skupiny Lucie, ale také název komponovaného hudebně-literárního večera, který se uskuteční 20. února v pražském kině Aero.
2.2.2006 Zpěváka skupiny Chinaski Michala Malátného si jako hosta na svou připravovanou živou nahrávku pozval Big Bandu Českého rozhlasu v čele s šéfdirigentem Václavem Kozlem.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.