Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKanadská nálož v čele s Billy Talent již tuto sobotu

19.11.2009 | Autor: PR | sekce: novinky
V pražské Tesla Aréně, která pamatuje četné úspěchy historie českého ledního hokeje, se to bude v sobotu hemžit vyslanci ze hokejové metropole - kanadského Toronta. Nebude se však jednat o hráče slavných "Javorových listů", nýbrž o členy Billy Talent, Silverstein a Cancer Bats - tří torontských kapel, které v Praze vesměs již vystupovaly a vybudovaly si u nás slušnou fanouškovskou základnu.

Billy Talent zaujali již před dvěma a půl lety, kdy v úloze předskokanů svým nasazením podle mnohých zastínili tehdy velmi očekávané vystoupení kolegů z My Chemical Romance. Rok poté se do Prahy vrátili již jako headlineři a i v horkém létě dokázali přilákat tisíce fanoušků do Malé sportovní haly. Mezitím vydali po dlouhém nahrávacím procesu své třetí album.

Silverstein zase před rokem a půl dokázali slušně zaplnit Lucerna Music Bar a jejich energické post-hardcore/screamo je jednou z hlavních současných deviz vydavatelství Victory Records. Cancer Bats pak svůj "southern hardcore" předvedou v Praze naživo již popáté.

Vstupenky jsou nadále k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.

Billy Talent, Praha – Tesla Arena, 21. 11. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Kanadska-naloz-v-cele-s-Billy-Talent-jiz-tuto-sobotu~19~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.