Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TIPSPORT ARENA (DŘÍVE TESLA ARENA - ARENA HC SPARTA - T-MOBILE ARENA)

14.2.2015 Na budoucího krále popu by možná rádo dosáhlo více kandidátů, skromnému Edu Sheeranovi nejspíš postačí titul mistra loop pedalu. Po jeho pražské premiéře se množí reporty plné superlativů a osobně bych ani nic jiného nečekala.
20.1.2015 Britský písničkář, rapper, improvizátor a zpěvák Ed Sheeran slavil loni se svým posledním albem X velký úspěch a tak se nelze divit, že jeho pražský koncert byl už na podzim velmi rychle vyprodán.
31.1.2014 V zaplněné Tipsport Areně vystoupila 29. ledna americká progmetalová skupina Dream Theater. Do Prahy kapela zavítala po pěti letech s tříhodinovou strhující show An Evening With Dream Theater, ve které představila fanouškům loňské eponymní album.
17.12.2013 Thirty Seconds To Mars headlinery festivalu Rock For People – to byl scénář roku 2013. Thirty Seconds To Mars přijdou ještě jednou českým fanouškům zahrát své aktuální album Love, Lust, Faith and Dreams na samostatný koncert do pražské Tipsport Areny – to je scénář na rok 2014.
24.11.2013 V zaplněné Tipsport Areně vystoupil v pátek 22. listopadu Nick Cave s kapelou The Bad Seeds. Démonický Australan představil fanouškům písně ze svého patnáctého alba Push the Sky Away, ovšem bravurně vystřihl i starší, dobře známé hity.
27.6.2013 Nedávno Dream Theater oznámili, že na září chystají nové album a koncertní termíny na sebe nenechaly dlouho čekat. Dobrou zprávou pro fanoušky těchto progmetalistů je, že je mezi nimi i Praha. Kapela vystoupí 29. ledna příštího roku v Tipsport Areně.
22.6.2013 Během dvou týdnů přivezla agentura Charm Music do Prahy dvě vskutku obrovská jména (nejen) britské scény. Tím prvním byli shoegazoví My Bloody Valentine, které jsem v nedávném reportu příliš nepochválil.
21.6.2013 Více než dvacet let fungující britská kapela Portishead poprvé zavítala do České republiky, konkrétně do pražské Tipsport Areny. Z atmosférického vystoupení přinášíme následující fotogalerii.

1-10 (147) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.