Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMy Chemical Romance a Billy Talent již tuto neděli v Praze

29.5.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky

 fotogalerie
Přední zástupci emo-rocku, američtí My Chemical Romance (profil zde) v čele s Gerardem Arthurem Wayem, vystoupí již tuto neděli v pražské T-Mobile Areně. Půjde přitom o jejich první vystoupení před českým publikem.

Na koncertu pochopitelně nebudou chybět skladby z loňského průlomového alba The Black Parade, které by podle očekávání měl doplnit průřez dvojicí předchozích alb – debutu I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love z roku 2002 a o dva roky později vydaného Three Cheers For Sweet Revenge.

Pražskými předskokany budou poslední dobou stále populárnější punk-rockeři Billy Talent - čtyři kanadští kluci s rozličným původem, kteří se pod původním názvem Pezz dali dohromady už v roce 1993, kdy jim bylo teprve okolo osmnácti let. K současnému pojmenování došlo po pěti letech existence, když skupina rezignovala na boj o název, který již v té době měl zaregistrován stejnojmenný punk-rockový ansámbl z amerického Memphisu. Paradoxně právě od té doby šla ale jejich kariéra nahoru. EP Try Honesty z roku 2001 upoutalo pozornost labelu Atlantic, spadajícího pod nadnárodní koncern Warner, a o rok později s ním Billy Talent podepsali nahrávací smlouvu.
Průlomové eponymní album přišlo v roce 2003 a v loňském roce popularitu umocnila několikanásobně platinová deska Billy Talent II.

V ceně okolo pětiset korum (v závislosti na lišící se výši poplatků jednotlivých předprodejů) jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Ticketpro; na místě se cena zvýší na 600 Kč.

My Chemical Romance + Billy Talent, Praha – T-Mobile Arena, 3. 6. 07


Fotogalerie:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/My-Chemical-Romance-a-Billy-Tallent-jiz-tuto-nedeli-v-Praze~29~kveten~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.