Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BILLY TALENT

9.9.2013 Nejvýznamnější album Billy Talent a zároveň to, které jejich autory vyneslo do hudebních výšin, slaví 16. září deset let od svého vzniku. Skupina, jež fungovala už od roku 1993, se s eponymní deskou konečně dočkala vytouženého úspěchu a v domovské Kanadě se třikrát stala platinovou.
7.7.2013 Bez dlouhých úvodů rovnou pokračujeme, kde jsme skončili v předchozím díle. Středa na Rock For People nabídla hned několik tvrdších kapel, čímž pořadatelé vyšli vstříc těm, kteří preferovali denní lístky a mohli tak vidět svůj žánrově sjednocený program pěkně pohromadě.
7.7.2013 První část reportáže z Rock for People 2013 jste si již mohli přečíst. Nyní máte možnost podívat se na průběh festivalu obrazem - zhlédněte fotografie z prvních dvou dnů.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
27.2.2013 Kanadští punk-rockeři Billy Talent se ještě před návštěvou českého festivalu Rock for People zastaví na slovenském Topfestu. Zařazují se tak po bok britských heavy-metalistů Iron Maiden do role headlinerů.
21.2.2013 Druhá čtveřice kapel pro letošní Rock for People je ohlášena. Po Queens of the Stone Age, Klaxons Papa Roach a Parov Stelar Band si tentokrát přicházejí na své hlavně fanoušci punk-rocku a spřízněných žánrových odnoží.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
2.1.2013 S přelomem roku přichází na řadu rekapitulovaní a bilancování nad tím, co nám uplynulých dvanáct měsíců přineslo. V našem výročním speciálu se zaměříme na žánry spojené s rubrikou Punk&Core.
14.9.2012 Bylo by moc tvrdé říkat, že přímočarý písničkový styl kanadských Billy Talent se s dosavadními třemi alby vyčerpal. Přišli totiž s natolik strhující a nakažlivě chytlavou variantou melodického hardcore/punku, že jim nedělalo problém...
4.9.2012 Kanadští Billy Talent zamotali svým fanouškům hlavy. Původně se jejich nové album mělo jmenovat X a mělo vyjít už v červenci. Nakonec nese název Dead Silence a vychází příští týden, 11. září.

1-10 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.