Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníBilly Talent pražskými předskokany My Chemical Romance

11.4.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky
Předskokany na červnovém koncertu skupiny My Chemical Romance v pražské T-Mobile Areně budou poslední dobou stále populárnější punk-rockeři Billy Talent.

Billy Talent, to jsou čtyři kanadští kluci s rozličným původem, kteří se pod původním názvem Pezz dali dohromady už v roce 1993, kdy jim bylo teprve okolo osmnácti let. K současnému pojmenování došlo po pěti letech existence, když skupina rezignovala na boj o název, který již v té době měl zaregistrován stejnojmenný punk-rockový ansámbl z amerického Memphisu.
Paradoxně právě od té doby šla ale jejich kariéra nahoru. EP Try Honesty z roku 2001 upoutalo pozornost labelu Atlantic, spadajícího pod nadnárodní koncern Warner, a o rok později s ním Billy Talent podepsali nahrávací smlouvu.
Průlomové eponymní album přišlo v roce 2003 a v loňském roce popularitu umocnila několikanásobně platinová deska Billy Talent II, ze které si prostřednictvím MySpace můžete poslechnout několik ukázek.

V ceně okolo pětiset korum (v závislosti na lišící se výši poplatků jednotlivých předprodejů) jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Ticketpro; na místě se cena zvýší na 600 Kč.

My Chemical Romance + Billy Talent, Praha – T-Mobile Arena, 3. 6. 07
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Billy-Talent-prazskymi-predskokany-My-Chemical-Romance~11~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 1

plampy.D  paráda

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.