Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDo Lucerny se na předvečer Štědrého dne chystá kulturní pocta Václavu Havlovi

21.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi. Odehrávat se má od půl šesté ve všech jeho prostorách – pasáži, Velkém sále, Lucerna Music Baru, kině i přilehlých restauracích.

Program je v přípravách a v kompletní podobě má být představen zítra. Už nyní je však podle portálu iDnes.cz jasné, že ve Velkém sále mají vystoupit například skupiny The Plastic People Of The Universe, Garage, Jasná páka či Hudba Praha.

Vstupné je zdarma, je však třeba si předem vyzvednout volnou vstupenku. Lístky budou k dispozici od dnešního odpoledne v pobočkách sítě Ticketpro.

Pocta Václavu Havlovi, Praha – Lucerna, 23. 12. 12
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Do-Lucerny-se-na-predvecer-Stedreho-dne-chysta-kulturni-pocta-Vaclavu-Havlovi~21~prosinec~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.