Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KINO LUCERNA

23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
21.12.2011 V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi.
4.9.2008 Od 16. do 20. října bude v kinech Lucerna, Světozor a Evald probíhat pátý ročník festivalu Music on Film – Film on Music. Premiérově představí na 50 dokumentárních snímků, zaměří se na New York City a rozšíří o novou sekci Planet MOFFOM.
30.10.2007 Jedním z vrcholů letošního ročníku festivalu Music on Film – Film on Music byla česká premiéra filmu Once, s irským písničkářem a frontmanem kapely The Frames Glenem Hansardem a českou pianistkou Markétou Irglovou v hlavních rolích...
3.9.2007 Festival hudebních filmů Music on Film – Film on Music uvede 20. října v pražském kině Lucerna koncert irského kytaristy a zpěváka Glena Hansarda a české zpěvačky a pianistky Markéty Irglové. Koncertu bude v rámci festivalu předcházet distribuční premiéra irského hudebního filmu Once.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.