Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: GARAGE

26.5.2015 Když se uzavřela kapitola Psích vojáků, se uskutečnily se na jejich počest tři koncerty s názvem Sbohem a řetěz. První v den pohřbu Filipa Topola v roce 2013, druhý přesně o rok později, třetí na Eurotrialogu v Mikulově. Album vyjde k nedožitým 50. narozeninám Topola.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
21.12.2011 V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi.
11.10.2010 Chladná Ostrava zažila ve čtvrtek příjemné vystoupení české kapely Mig 21, která se zde zastavila v rámci svého podzimního turné k novému singlu Máma se vrací.
3.11.2009 V pražském Kulturním centru Vltavská se 13. listopadu uskuteční Koncert proti totalitě. Hudební legendy jako Vladimír Mišík & ETC, Tony Ducháček & Garage, Vlasta Třešňák, Našrot, Michael´s Uncle a Už jsme doma připomenou nejenom mladé generaci, že jakákoliv totalita do 21. století nepatří.
19.2.2006 Festival Rock for Churchill se už několik let pravidelně koná koncem srpna ve Vroutku. Aby si však jeho příznivci zkrátili čekání, rozhodli se pořadatelé přijít také s jeho zimní obdobou.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.