Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: VÁCLAV HAVEL

17.4.2012 Minulý týden oznámila skupina Pražský výběr svůj návrat v klasické sestavě, na dnešní tiskové konferenci pak prozradila, z čí iniciativy se dala znovu dohromady. Známy jsou také první termíny a místa, kde se sestava představí v rámci svého podzimního turné.
11.4.2012 Letošní ročník Trutnov Open Air Festivalu je netypický už v tom, že jej pořadatelé poprvé po dlouhých letech neavizují jako „poslední na Bojišti“. A také v tom, že prvního headlinera oznamují dříve, než bývalo zvykem.
27.12.2011 Festival Pohoda a Ladislav Snopko zorganizovali na bratislavskom Námestí SNP koncert na počesť nedávno zosnulého Václava Havla. Zahrali aj Marián Varga, Plastic People of The Universe, Bez ladu a skladu...
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
23.12.2011 Minulý měsíc zesnul básník Ivan Martin Jirous a minulý týden dramatik a politik Václav Havel, se kterým se dnes loučíme. Oba dva pojil disent, undergroundové podhoubí a přátelství s The Plastic People of the Universe.
22.12.2011 Festival Pohoda zorganizuje 27. decembra v Bratislave koncert nazvaný Drahý Václav, venovaný pamiatke zosnulého Václava Havla. Zahrajú na ňom aj Plastic People of the Universe, Marián Varga, Bez ladu a skladu a ďalší...
21.12.2011 V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi.
21.12.2011 Jak se k vám již zřejmě doneslo, ode dneška do pátku je vyhlášen státní smutek k uctění památky zesnulého Václava Havla. Pokud se této v době chystáte na koncert, doporučujeme si předem ověřit, zdali nedochází ke změnám v programu či jeho úplnému zrušení.
21.12.2011 V České republice držíme třídenní státní smutek za památku Václava Havla. Osobnost našeho bývalého prezidenta si připomeneme i dnešním Songem dne. Párkrát jej můžete zahlédnout ve videu z pražské Národní třídy...
19.12.2011 Zdlouhavých komentářů snad není zapotřebí. Včera zemřel Václav Havel - disident, odpůrce komunistického režimu, dramatik a v neposlední řadě náš prezident. Byl symbolem Sametové revoluce, podobně jako v hudbě Modlitba pro Martu Marty Kubišové. Na jeho počest.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.