Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE

22.4.2015 Dvanáctého června by Filip Topol oslavil 50. narozeniny. Při té příležitosti se v Divadle Archa sejde na patnáct kapel a kulatiny zpěváka Psích vojáků uctí postmortem narozeninovou akcí.
8.3.2014 The Plastic People of the Universe zahráli staré šlágry v novém hávu. Vždy pochmurnému uskupení vycházejícímu z undergroundu udělala hvězdnou oponu vždy úsměvuplná Filharmonie Brno.
23.2.2014 Po desítkách let se kultovní The Plastic People of the Universe vrací k jedné ze svých nejlepších nahrávek, kterou nyní uvedou v symfonické verzi. Co znamená vésti koně je album nahrané v domě dramatika a pozdějšího českého prezidenta Václava Havla na Hrádečku.
1.8.2012 Violista a zpěvák Jiří Kabeš nastoupil do skupiny The Plastic People Of the Universe v roce 1970 a s tímto legendárním souborem vystupuje a natáčí desky do dneška. V minulosti byl rovněž členem kapel Půlnoc, Velvet revival, Echt! a Teenagers...
12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
10.7.2012 Hovorí sa to každý rok. Ako sa Pohoda vymyká všetkým pravidlám, festivalovým i slovenským, ako je oázou ideálov v neideálnej realite. Aj ja by som mala svoje pochybnosti, nebyť toho, že som každoročne svedkom lásky a pozornosti.
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
28.2.2012 Plastic People of The Universe rozhodně nezahálejí. Na konci roku 2011 pokřtili nové koncertní CD „Nonstop Opera“. Vedle toho skupina pilně koncertuje, kromě koncertů v Česku loni vystoupila v Rusku, Německu, Maďarsku...
13.2.2012 Také v letošním roce se bude vzpomínat na Mejlu Hlavsu. Při příležitosti jeho nedožitých jednašedesátiletých narozenin se bude po celý březen konat turné, v jehož čele nemůže stát nikdo jiný než The Plastic People of the Universe.
1.2.2012 Památku nedávno zesnulého dramatika a politika Václava Havla uctí v úvodní večer letošního ročníku slovenského festivalu Pohoda jeho osobní přátelé. Vystoupí zde česká undergroudová legenda The Plastic People of the Universe a také americký muzikant Lou Reed.

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.