Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníV Boskovicích se bude překonávat rekord v počtu hrajících kytaristů

16.6.2015 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Ve Western Parku Boskovice se konají i speciální víkendové letní akce – country bály,  jezdecké show, divadelní představení, či právě letošní pokus o překonání českého rekordu, při kterém si zahraje společně tři písničky minimálně 372 kytaristů. Akce proběhne  27. června 2015 od 10:00 do 14:00 hodin.

Na Portě v roce devadesát sedm zahrálo současně tři písničky dohromady třista sedmdesát jedna kytaristů. Pokus o překonání tohoto rekordu se nám v červnu 2014 nepovedl. V našem Western Parku hrálo nakonec jen 146 kytaristů. Zahráli si tady nejenom chlapi, ale i jejich manželky, přítelkyně, či děti,“ říká majitel Luboš Jerry Procházka.

Každý kytarista se zúčastní losování o cenu v podobě získání jednoho metru čtverečního v našem soukromém městečku. Z každé stovky hráčů budeme losovat jednoho šťastlivce. Pokus o překonání rekordu proběhne, až hodiny odbijí čtrnáctou...

Více na www.westernpark.cz/372kytar
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/V-Boskovicich-se-bude-prekonavat-rekord-v-poctu-hrajicich-kytaristu~16~cerven~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.