Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BOSKOVICE

8.8.2014 Festival, který překračuje regionální, státní i mořské hranice, započne v pondělí 11. srpna v Brně, odkud se přesune do hlavního sídla Boskovic a dále i do Prahy. Ibérica je jedním z předních festivalů svého druhu, který již jedenáct let přináší to nejlepší z jihošpanělské kultury pěstované i v zámoří.
18.4.2012 Festival v jihomoravských Boskovicích, který se letos uskuteční už podvacáté, začíná postupně zveřejňovat program. Na několika scénách vystoupí domácí i zahraniční hudebníci, nebude chybět ani divadlo a promítání filmů.
30.6.2011 Jihomoravské Boskovice letos už podevatenácté přivítají stejnojmenný multikulturní festival, jehož výtěžek poputuje na zdejší urbanistickou památku – židovskou čtvrť.
16.6.2010 Od čtvrtka 8. do neděle 11. července proběhne v Boskovicích 18. ročník festivalu pro židovskou čtvrť, který opět nabídne plejádu hudby, výstav, divadelních představení, filmů či autorských čtení.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.