Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRock Café Contest pokračuje v sobotu 29. září

24.9.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest, 7.základní kolo roku 2012:

Kapely:
FAKETOWN
THE EARNEST
ALGORYTMUS

Rock Café
Sobota 29.9.2012
start 19.30
vstupné 50,-

FAKETOWN
Kapely ...A bude hůř a Skip (La Groupe Skip), jakožto dárci vhodných orgánů pro založení dalšího uskupení, vydaly počátkem roku 2011 4/5 sestavy pro novinku na scéně - FakeTown. Dee Dee a Vopička od "hůřáků" a Pablo a Véča ze Skip-u. Zatím bez zpěvu se chlapci v pražském Vagonu dohodli, že přejdou od řečí k činům a pokusí se vydat hluk. Aby se předešlo nedorozuměním co hrát, padla dohoda, že si na první zkoušku nepřipraví žádný materiál. Začít od bodu 0, co to jako udělá. A ono to první rande vyšlo! Spokojeni sami se sebou se vydali na pouť, která poprvé vyvrcholila 10.9.2011. Premiéru na pódiu si tehdy odbyla nejen kapela, ale i zdatný pěvec Špíča, kterého přivedl DeeDee. Ohlasy fanoušků bandu povzbudily k další horečnaté činnosti. Z nově vzniklých autorskýchsongů byly vybrány tři reprezentanti k zalisování do MP3 - Beer Mind, Black Raven a Come Alive. Směska punku, funky, grunge a metalu se nahrávala v Domažlicích na Franz Kavkaze. Texty v angličtině vkládá Špíčovi do chřtánu bubeník - poetik Dee Dee. FakeTown si tu svoji hodinku repertoáru rád zahraje v klubech, na festivalech, pódiích malých i velkých!

THE EARNEST
The Earnest - Kapela, stojící na základech heroinového rock'n'rollu, snažící se o nenásilné prolnutí tohoto žánru s modernou, punk-rockem a postrevoluční popovou scénou Československa. RAVE ROCK'N'ROLL from PRAGUE

ALGORYTMUS
Algorytmus je mladá a neklidná česká kapela, protože se její členové nenarodili ve Velké Británii. Vznikla v roce 2011 a do pěti let má naplánováno minimálně jedno turné po Bulharsku a další sociální jistoty. "Hrajeme hudbu, která se nám líbí a jsme hrozně hezcí, talentovaní a skromní," vzkazují všem, kteří jim chtějí naslouchat.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Rock-Cafe-Contest-pokracuje-v-sobotu-29-zari~24~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.