Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDalší kolo soutěže Rock Café Contest již tento pátek

28.11.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Celorepubliková soutěž pro mladé nadějné kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest (10. ročník):

9. základní kolo roku 2012:
Kapely: STEAKHOUSE ORCHESTRA, J!SCREAM, ISING
Rock Café, Pátek 30.11.2012, start 19.30, vstupné 50,-

STEAKHOUSE ORCHESTRA

Steakhouse Orchestra je ambiciózní projekt, v němž se prolíná rock, klasická hudba, elektronika a jazz, a jehož hlavním cílem je přinést naději a štěstí svým posluchačům.

J!SCREAM

Počátek naší hudby dost souvisí s koncem socialistické éry v Československu. Během několika let naši rodiče zjistili, že i přes koncerty hvězd jako Stounů je v naší republice dost nuda a chybí pařba.
Proto zplodili čtyři geniální syny (ale ne bratry). Tito božští umělci se v roce 2011 faktickým rozpadem skupiny Black Roses dávají dohromady, aby stvořili tuto neskutečně nářezovou skupinu. Pojmenovali ji J!Scream.

ISING

"If you feel that Chris Martin yells a bit too much, Depeche Mode are a little bit too much electro, Keane miss guitars and Bono's glasses are a bit too orange, you'll like Ising"
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Dalsi-kolo-souteze-Rock-Cafe-Contest-jiz-tento-patek~28~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.