Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRock Café Contest pokračuje v pátek

25.10.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Celorepubliková soutěž pro mladé nadějné kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest (10.ročník): 8.základní kolo roku 2012:

Kapely:
SOON DAY TO
HIGH SOCIETY
NOTES FROM PRAGUE

Rock Café
Pátek 26.10.2012
start 19.30
vstupné 50,-

SOON DAY TO

Pražská pětičlenná formace, která se rozjížděla na jednoduchých punkových melodiích a nyní se snaží přimíchat do toho trochu angažovaného indie rocku.

HIGH SOCIETY

Jsme mladá pop-rocková kapela, která hraje něco málo přes rok. Za svoji krátkou působnost jsme stihli skončit na 2.místě pro ČR v mezinárodní soutěži Emergenza, hrát na festivalech Rock for People a Sázava Fest, dostat klip do TV Óčko a vydat EP, které Vám velmi rádi zašleme poštou, pokud budete mit zájem a chuť. Momentálně se připravujeme na soutěž Rock Café Contest a byli jsme vybráni stránkami Muzikus.cz a Palácem Akropolis do další soutěže Future Line.

NOTES FROM PRAGUE

Hip-Hop alternative parta z Prahy byla založena roku 2001 rapperem Antwim a režisérem skateboardingových videí Davidem Chvátalem jako pilotní hudební projekt sk8 videomagazínu Praha 2000 - 2003. Ihned zaujala komunitu svým syrovým undergroundovým zvukem. Ve stejnou dobu se k nim přidal Davidův bratr Michal (dále Maykee) a DJ Negative, aby vytvořili plnohodnotnou hip-hopovou skupinu. Roku 2002 vyšlo s podporou labelu Sub Beats debutové album The Script Of Both Elements. O 2 roky později vzniklo s pomocí Paranormalz album Same Place, které tentokrát oslovilo už mnohem širší publikum a zahostovali na něm interpreti jakými jsou LA4, Dr. Kary nebo Dannie. K tomuto albu byly také natočeny 2 videoklipy, konrétně pro tracky Recovered Experience aSame Place. Po tomto albu se NFP rozhodlo rozšířit svůj potenciál o živou kapelu. Bicí, basa a kytara doplňují elektronické podklady Maykeeho a tím vytváří nový, specifický zvuk s prvky rapcore a tvrdého rapu. V NFP se během posledních 4 let vystřídalo několik členů včetně zpěvačky Noemi, která hostovala v rádiovém hitu Chasing Space a skladbě Still On. Oba tracky byly doplněny roku 2008 a 2009 videoklipy od Davida. Od roku 2010 je stálou zpěvačkou skupiny Tamara, pocházející z undergroundových kruhů skateboardingové subkultury. V listopadu 2011 vydala skupina třetí album s názvem Inconsistent Frames V plánu pro rok 2012 je práce na dalších doprovodných videoklipech Davida Chvátala, Milana Zarenčáka a tvorbě materiálu pro následující desku.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Rock-Cafe-Contest-pokracuje-v-patek~25~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.