Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníVítězi loňského Rock Café Contestu jsou crossoveroví Shiro Ame

7.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Tříkrálový večer jako tradičně přinesl závěrečné celoroční finále soutěže kapel Rock Café Contest. Vítězně z hlasování při včerejším koncertu vzešla pražská kapela Shiro Ame, která ve své tvorbě kříží především nu-metal, screamo a post-hardcore.

Shiro Ame vznikli koncem roku 2008 a momentálně pracují na svém teprve prvním EP. Z dosavadní tvorby si můžete poslechnout třeba skladbu Sám, kterou kapela umístila na svůj profil na Muzikus.cz.

Dalšími finalisty byli ska-punkoví 380V ze Zábřehu a punk-rockeři ATD z Břeclavi.

Rock Café Contest bude pokračovat také v letošním roce. V základních kolech se mezi sebou o hlasy utkávají vždy tři kapely, přičemž po každých třech kolech probíhá malé finále s nejúspěšnějšími kapelami ze základních kol, kde se již hraje o postup do finále celoročního. Kapely, které mají zájem o účast, naleznou více informací a přihlášku na stránkách klubu.

Úvodní kolo nadcházejícího 10. ročníku proběhne 27. ledna za účasti kapel Theoretically Laundry, Infuzze a Monoskop.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Vitezi-lonskeho-Rock-Cafe-Contestu-jsou-crossoverovi-Shiro-Ame~07~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.