Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníCelorepubliková soutěž pro mladé nadějné kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest vrcholí už tuto sobotu

4.1.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
VELKÉ FINÁLE za celý 10.ročník, tedy kompletní rok 2012, aneb (Před)večer Tříkrálový!!!:
Rock Café
Sobota 5.1.2013
start 19.30
vstupné 50,-

Kapely:
KLIKA (vítěz Malého finále v dubnu)
SOX IN THE BOX (vítěz Malého finále v srpnu)
J!SCREAM („kontumační“ vítěz Malého finále v prosinci)

KLIKA (do Velkého finále si za obě uplynulá kola kapela přináší celkem 143 hlasů)
Kapela Klika vznikla v roce 2007. Hraje především vlastní tvorbu založenou na melodiích a kvalitních českých textech. V jejím ansáblu se vyskytují dvě kytary, basa, bicí a saxofon. Ze složení kapely je patrná inspirace kapelou Mňága a Ždorp. Klika již předskakovala mnoha zvučným jménům: Znouzectnost, Medvěd 009 atd.
Kromě veselých písní Vám kapela Klika může nabídnout energickou a hlavně vždy originální show s množstvím bláznivých převleků. Přijďte se přesvědčit naživo!

SOX IN THE BOX (do Velkého finále si za obě uplynulá kola kapela přináší celkem 52 hlasů)
Jsme mladá kapela z Kostelce nad Labem. Naše tvorba by se dala zařadit do žánru alternative/hard rock. Jsme inspirováni grunge scénou 80.-tých a 90.-tých let a snažíme se jít cestou mimo mainstream. Naše kapela funguje od února 2011 ve složení: Jirka Mikšovský (zpěv), Miroslav Beran (el. Kytara), Ondřej Beran (bicí), Filip Zejman (basová kytara).
Letos se chceme posunout zase o kousek dál. Zahrát na pár festivalech a nahrát další EP, jestli ne hned celou desku.

J!SCREAM (do Velkého finále si za obě uplynulá kola kapela přináší celkem 107 hlasů)
Pozor – J!Scream do Velkého finále postupují kontumačně – kapely, keré se s nimi měly „utkat“ v rámci posledního letošního Malého finále 22.12. 2012 se bohužel kola nezúčastnily, Notes From Prague z důvodu nemoci, The Earnest se v průběhu soutěže bohužel stihli rozpadnout).
J!Scream nicméně koncert odehráli sami a hlasy se jim sbíraly dle obvyklých pravidel soutěže!
Počátek naší hudby dost souvisí s koncem socialistické éry v Československu. Během několika let naši rodiče zjistili, že i přes koncerty hvězd jako Stounů je v naší republice dost nuda a chybí pařba. Proto zplodili čtyři geniální syny (ale ne bratry). Tito božští umělci se v roce 2011 faktickým rozpadem skupiny Black Roses dávají dohromady, aby stvořili tuto neskutečně nářezovou skupinu. Pojmenovali ji J!Scream.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Celorepublikova-soutez-pro-mlade-nadejne-kapely-s-vlastni-tvorbou-Rock-Cafe-Contest-vrcholi-uz-tuto-sobotu~04~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.