Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ŽAMBOŠI

22.2.2013 Včerejším koncertem v ostravském studio Českého rozhlasu zahájil islandský písničkář Svavar Knútur své turné po České republice. Společnost mu na všech koncertech dělá skupina Žamboši, na jejíž pozvání Islanďan přijel.
24.3.2011 World music, ska, folk a rock, to jsou každoročně hlavní linie doprovodného hudebního programu Febiofestu a ani letos tomu není jinak. Pražská část oblíbeného filmového festivalu se rozjede dnes v multiplexu Cinestar na Andělu a potvrvá až do příštího pátku.
20.10.2010 Tato vsetínská trojice, kterou tvoří manželé Honza a Stáňa Žambochovi spolu s perkusistou Juřím Nedavaškou, se od roku 2002 vypracovala z nenápadného folkového uskupení na oblíbenou kapelu...
13.4.2010 V pražském kulturním centru Novodvorská byly včera večer uděleny ceny Akademie populární hudby Anděl v žánrových kategoriích. V sobotu bude následovat vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích.
22.8.2009 Tři roky po debutu To se to hraje..., kterého si všimli i naši akademici, vychází vsetínské skupině novinka Přituhuje. I když z tuctu skladeb, jež napsal (až na dva texty) písničkář Jan Žamboch, je zřejmé, že trio mělo...
11.5.2009 Vsetínské formaci Žamboši, tvořené písničkářem Janem Žambochem, jeho malželkou a zpěvačkou Stanislavou a perkusistou Jiřím Nedavaškou v roli stálého hosta, dnes vychází druhé album s názvem Přituhuje.
18.3.2007 Hned tři sošky Andělů si ze včerejšího udílení cen Akademie populární hudby v ostravské ČEZ Areně odnesla skupina Kryštof. Zvolena byla skupinou roku, deska Rubikon nejlepším popovým albem a stejnojmenný singl potom skladbou roku.
26.2.2007 Samotnému udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2006, které se uskuteční 17. března v ostravské ČEZ Aréně, bude předcházet týden plný klubových koncertů nominovaných kapel.
8.6.2006 Dvojice mladých vsetínských písničkářů Jan Žamboch a Stanislava Brahová vydává debut a nutno říct, že seznam hostů přítomných na nahrávce je mnohem zajímavější než jeho hudební a textový obsah...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.