Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAndělský týden v Ostravě

26.2.2007 | Autor: Jiří Reiter | sekce: novinky
Samotnému udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2006, které se uskuteční 17. března v ostravské ČEZ Aréně, bude předcházet týden plný klubových koncertů nominovaných kapel. Tento Andělský týden začne v sobotu 10. března vystoupením irské folkrockové legendy Aslan v Domě kultury města Ostravy. O den později zaplesají milovníci alternativní muziky - v klubu Boomerang vystoupí kapely Květy, Kačkala a Deverova chyba.

Pondělí 12. března nabídne v klubu Arena Underground v rámci kategorie folk & country např. dámské duo Sestry Steinovy, klub Templ potěší fandy ska®gae soubory Basta Fidel a Urban Bushman. Úterní večer bude patřit tvrší muzice, v Arena Underground zahrají kapely ze škatulky hard&heavy. V klubu Parník zahraje tentýž den Petr Bende se svou kapelou.

Příhodným místem pro kapely kategorie Jazz&blues je jazzový klub Parník, kde se ve středu 14. března představí Hoochie Coochie Band. Ve čtvrtek pak proběhne v prostorách klubu Boomerang slavnostní vyhlášení Žánrových cen Anděl Allianz 2006. Po jeho se uskuteční koncert pražské formace Gothart.

10/03 Aslan (DKMO)
11/03 Květy, Kačkala, Deverova chyba (Boomerang)
12/03 Sestry Steinovy, Jarred, Žamboši (Arena underground)
12/03 Basta Fidel, Urban Bushman (Templ)
13/03 Asmodeus, Forgotten Silence, Celebral Turbulency (Arena underground)
13/03 Petr Bende a kapela (Parník)
14/03 Hoochie Cochie band (Parník)
14/03 Anna K. (Fabric)
15/03 Gothart (Boomerang)

Všechna uvedená vystoupení (vyjma kapely Aslan, Petra Bendeho a Anny K) jsou pro veřejnost zdarma.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Andelsky-tyden-v-Ostravve~26~unor~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.