Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SESTRY STEINOVY

9.3.2013 Zrní je kapela, kterou máme v redakci rádi, a začíná se o ní vědět čím dál více. Se svou deskou Soundtrack ke konci světa získali nominace na ceny Apollo i Vinyla a také mají čtyři nominace na Anděly - ještě je ve hře objev roku a kapela roku.
29.12.2010 Sólový debut Karolíny Kamberské, kterou jsme do loňského roku znali jako polovinu Sester Steinových, přináší patnáct skladeb, jež dělají čest jeho jménu. Vlastními slovy jsou to „písničky o tom, jak skvělý i strašný je žít ve dvou“...
16.9.2010 Jméno Karolíny Kamberské se dříve ukrývalo pod jménem kapely, kterou tvořila se svou sestrou Lucií Steinhauserovou – tedy Sester Steinových. Sestry vydaly od roku 2001 tři CD autorských písní...
26.5.2009 Už třicet let se na domácí scéně pohybuje skupina Jablkoň. V těchto dnech vydává nové album s názvem Půlpes, které záhy pokřtí na dvojici koncertů: už zítra ve společnosti Sester Steinových v pražském Paláci Akropolis a den na to na společném koncertu s kapelou Ty syčáci v brněnském klubu Musilka.
30.3.2009 V sobotu 4. dubna se v A Studiu Rubín na pražském Malostranském náměstí představí tři svébytní muzikanti s odlišným pohledem na folk, potažmo písničkářství. Hlavním bodem večera bude Američan Paul LaBrecque se svým projektem Head Of Wantastiquet.
22.2.2008 Projekt Euroconnections, přivážející do Čech neotřelá jména zahraniční klubové scény, pokračuje v únoru koncertem britských Tunng. Ti vystoupí v předposlední únorový den v Paláci Akropolis.

30.10.2007 Stálice festivalových pódií Imodium, Sestry Steinovy, velké přísliby do budoucna – Toxique a Charlie Straight, dále kapely Veselá zubatá, U-Prag, Dva, Lus3, 4 dohody a řada dalších – takový byl letošní ročník karvinského festivalu Dokořán.
16.7.2007 Polokulatý patnáctý ročník má před sebou festival Beseda u bigbítu. Uskuteční se 3. a 4. srpna v Topolovém hájku v Tasově u Veselí nad Moravou a v roli hlavních hvězd na něm vystoupí třeba finská kapela Waltari.
23.5.2007 Za vlažného sobotního odpoledne se prostory psychiatrické léčebny v Černovicíh rozezněly tóny multižánrového "sbližovacího" festivalu Mezi Ploty, jež se zde konl již několikátým rokem. Vystoupila Iva Bittová, Sestry Steinovy, Soil, Priessnitz...
9.5.2007 Kapely Posmrtné zkušenosti, Sestry Steinovy, Miou Miou, Folk3mail, nebo Moberg Ensemble vystoupí v sobotu 19. května na druhém ročníku charitativního festivalu Jarní výběr, který se uskuteční v prostorách pražského klubu Rock Café.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.