Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníThe Swell Season: Markéta Irglová a Glen Hansard hlásí nové album a koncerty v Praze a Brně

20.10.2009 | Autor: PR | sekce: novinky
Markéta Irglová a Glen Hansard pod hlavičkou The Swell Season vystoupí 1. února 2010 ve velkém sále pražské Lucerny a 2. února v brněnském Semilassu. V České republice zahájí evropské turné, které zahrne 22 koncertů v celkem dvanácti zemích.

„Důvodem, proč turné začíná právě u nás, je nejen to, že Markéta je zde doma, ale i podpora posluchačů a fanoušků v době, kdy byl celosvětový úspěch v nedohlednu,“ říká Marek Irgl, otec Markéty, který Glena Hansarda a jeho The Frames přivedl na česká pódia.

Duo, které za píseň Falling Slowly získalo loni Oscara, doprovodí na pódiu další hudebníci – členové Glenovy domovské kapely The Frames. The Swell Season představí nové album Strict Joy, které vychází letos 26. října a které navazuje na jejich soundtrack k filmu Once a eponymní první album.

Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 23. října v síti Ticketpro v relacích od 715 do 935 Kč na sezení a 440 Kč na stání. Vstupenky na brněnský koncert v cenách 750 a 875 Kč budou k dostání v lokální distribuci a sítích Ticketstream a Ticketportal.

The Swell Season, Praha - Lucerna, 1. 2. 10
The Swell Season, Brno - Semilasso, 2. 2. 10
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/The-Swell-Season-Marketa-Irglova-a-Glen-Hansard-hlasi-nove-album-a-koncerty-v-Praze-a-Brne~20~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.