Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MARKÉTA IRGLOVÁ

17.3.2015 Éterická písničkářka Markéta Irglová už zase koketuje s filmem. Na rozdíl od Once se tentokrát upsala ke skromnějšímu úkolu. K irskému animovanému snímku Píseň moře nazpívala českou verzi titulní skladby.
6.12.2014 Spolek Fathermother, sídílící v Berlíně, kořenící v Česku, odkrývá své zájmy. Už od začátku se dalo tušit, že si bývalí studenti brněnské FaVU (Hermanová, Přikryl) nevystačí pouze s hudbou.
29.8.2014 Markéta Irglová připravuje na 23. září své druhé sólové album Muna, které je nástupcem jejího debutu Anar. Nahrávalo se na Islandu a vychází na americkém labelu Anti-, v Česku ho distribuuje Indies Scope.
28.7.2013 Dvanáctý ročník festivalu Colours Of Ostrava se již podruhé odehrával v jedinečném industriálním areálu Dolních Vítkovic a jako každý rok nabídl rozmanitý program, zaměřený především na world music.
31.3.2013 Přes alternativu ku hvězdám? Anglicky a černobíle na Islandu? Šlépěje třineckého souboru jsou čím dál výraznější, a tak potěší jistě nejen fanoušky spolupráce s Markétou Irglovou, oscarovou hvězdičkou z Once podobného záběru.
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
11.2.2013 V noci na dnešek byly v Los Angeles už po pětapadesáté vyhlášeny ceny americké hudební akademie Grammy. A jak to dopadlo?
7.12.2012 Americká hudební akademie představila nominace na pětapadesáté Grammy Awards. Zajímavé je, že mezi čelními umělci se tentokrát neobjevují žádné zpěvačky.
27.7.2012 Písničkářka a pianistka Markéta Irglová, ve spojených státech žijící rodačka z Valašského Meziříčí, se vrací do své domoviny na krátké letní turné. Vypukne už příští týden a zasáhne celkem osm měst.
30.1.2012 Naše rodačka Markéta Irglová se loni dopracovala k sólovému albu, které dostalo název Anar a vyšlo u labelu Anti-Records. Teď nabízí ke stažení záznam koncertu, který se odehrál 18. listopadu v San Franciscu.

1-10 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.