Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: GLEN HANSARD

7.7.2015 Kolem Glena Hansarda je poslední dobou rušno. Nejen že s The Frames nachystal výběrové album Longitude, ale momentálně také piluje poslední detaily na své další sólovce. Deska s názvem Didn’t He Ramble vyjde krátce po prázdninách, 18. září.
18.6.2015 Jedna z nejzásadnějších ostrovních kapel, The Frames, letos slaví pětadvacáté narozeniny. Glen Hansard a jeho kamarádi si k tomuto výročí nadělují výběrové album, na kterém se objeví jedenáct jejich oblíbených skladeb a taky jedna úplně nová – None But I.
1.4.2015 It Was Triumph We Once Proposed… Songs of Jason Molina. Tak zní název EP, které Glen Hansard věnoval památce předčasně zesnulého písničkáře Jasona Moliny, vystupujícího taky jako Songs: Ohia.
6.12.2014 Spolek Fathermother, sídílící v Berlíně, kořenící v Česku, odkrývá své zájmy. Už od začátku se dalo tušit, že si bývalí studenti brněnské FaVU (Hermanová, Přikryl) nevystačí pouze s hudbou.
18.11.2013 Glen Hansard připravuje k vydání nový materiál. Na EP s názvem Drive All Night, které vyjde 25. listopadu, se objeví čtyři skladby – tři původní a jeden cover. A jím vzdává irský písničkář a zároveň frontman The Frames hold Bruce Springsteenovi.
21.8.2013 Irský písničkář Glen Hansard včera zahrál na Pražském hradě a dnes zamíří na zcela opačný konec republiky. Ve Valašském Meziříčí vystoupí v místním Kulturním zařízení. Songem dne je píseň Bird of Sorrow, tedy ukázka z jeho loni vydaného sólového alba Rhythm and Repose.
10.8.2013 Den po koncertě na Pražském hradě přijede Glen Hansard také do Valašského Meziříčí, kde ve středu 21. srpna zahraje v místním Amfiteátru. Irského písničkáře doprovodí členové kapely The Frames spolu se smyčcovou a dechovou sekcí.
12.5.2013 Jazzových koncertů na Pražském hradě, které podporoval bývalý prezident Václav Klaus, zřejmě bude do budoucna méně. Ale přesto se můžeme v létě těšit na tři vystoupení pod širým nebem, jež se uskuteční na terase Jízdárny Pražského hradu.
7.12.2012 Americká hudební akademie představila nominace na pětapadesáté Grammy Awards. Zajímavé je, že mezi čelními umělci se tentokrát neobjevují žádné zpěvačky.
7.9.2012 Pražské Divadlo Archa se po roce opět na jeden večer proměnilo v intimní prostor dublinské hospody. Přijel totiž Glen Hansard, který zde již loni představil svou sólovou tvorbu, která později vykrystalizovala v jeho debutové album.

1-10 (57) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.