Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDo Prahy přijedou The Frames, do Bratislavy The Swell Season

10.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Po čase se do České republiky opět vrátí irská folk-roková skupina The Frames s Glenem Hansardem v čele, tentokrát navíc v roce dvacátého výročí svého vzniku. Koncert se uskuteční 6. prosince a jeho dějištěm se na Hansardovo výslovné přání stane téměř tradiční Divadlo Archa v Praze. (tisková zpráva pořadatelů zde)

Stane se tak tedy krátce po skončení právě probíhajícího turné projektu The Swell Season, který Hansard tvoří společně s českou pianistkou Markétou Irglovou. V Česku dvojice žádný koncert ohlášen nemá, k vidění ovšem bude u našich slovenských sousedů v bratislavském Divadlo Aréna, kde se představí 22. října.

Předprodej vstupenek na pražský koncert The Frames začíná dnes na pokladně Divadla Archa za cenu 790 Kč, v pondělí pak budou za cenu navýšenou o distribuční poplatky k dispozici i v obvyklých předprodejních sítích. Lístky na bratislavský koncert The Swell Season pak v předprodeji stojí 29 Eur.

The Swell Season, Bratislava (SK) – Divadlo Aréna, 22. 10. 10
The Frames, Praha – Divadlo Archa, 6. 12. 10
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Do-Prahy-prijedou-The-Frames-do-Bratislavy-The-Swell-Season~10~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.