Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníOpen Air Musicfest Přeštěnice 2013: Festival odtajnil první jména a zahájil předprodej vstupenek

17.1.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Jihočeský festival Open Air Musicfest Přeštěnice se uskuteční ve dnech 11. - 13. července 2013 opět na tradičním místě nedaleko Milevska. Právě tam začala jeho třináctiletá historie, během které se této akce zúčastnily stovky převážně rockových skupin z Čech a zahraničí.

V létě se v Přeštěnici se návštěvníci mohou těšit na nabitý line-up na třech scénách, pokračování Open Dirt Jam nebo další doprovodný program. Poprvé se na festivalu představí legenda českého rocku David Koller, účast potvrdily skupiny Krucipüsk, Michal Hrůza, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních hostů se představí Kontrust z Rakouska nebo populární Green Frog Feet z Německa. Pořadatelé vyjednávají s dalšími zajímavými jmény a to nejen z Čech, ale také ze zahraničí.

„Rádi bychom navázali na úspěšné předcházející ročníky. Chceme vylepšit zázemí festivalu a také rozšířit doprovodný program“, podotkl za pořadatele produkční Josef Kašpar.

Na dalších scénách dostanou prostor nové kapely a vítězné skupiny ze soutěží Expedice Přeštěnice a Muzikus, které se rozběhnou v únoru a březnu.¨

Od 16. 1. jsou k dispozici vstupenky v limitované sérii za akční cenu 450 Kč. Zakoupit si je můžete v Milevsku v Domě kultury (tel. 383 809 200) nebo Infocentru (383 809 101). Zároveň začíná předprodej v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Open-Air-Musicfest-Prestenice-2013-Festival-odtajnil-prvni-jmena-a-zahajil-predprodej-vstupenek~17~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.