Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDalší ročník soutěže kepl Expedice Přeštěnice startuje

8.1.2015 | Autor: PR | sekce: publicistika
Produkce Open Air Musicfest Přeštěnice vyhlašuje další soutěž populární vyhledávací soutěže Expedice Přeštěnice. Letos je akce navíc rozšířena o novinku v podobě možnosti zahrát si nejen na přeštěnickém festivalu, ale také na festivalu Rockem proti rakovině v Ražicích a Milevském hudebním létě. Všechny kapely, které mají zájem zúčastnit se této soutěže a zviditelnit se na stránkách www.prestenice.cz, mají možnost zasílat své přihlášky do 31. ledna 2014.

15. ročník Open Air Musicfest Přeštěnice, který se bude konat 25. a 27. června, tradičně poskytuje prostor zajímavým hudebním skupinám všech žánrů a stylů. Do soutěže se mohou přihlásit prostřednictvím emailu . V minulých letech se do této akce zapojily stovky skupin. „Podstatou této soutěže je podpora a medializace kapel, které si díky tomu mohou zahrát až na třech prestižních akcích pro poměrně široké publikum,“ vysvětluje myšlenku soutěže produkční festivalu Josef Kašpar. Podrobnosti o soutěži naleznou zájemci na festivalových stránkách.

Festival odtajnil první jména. Návštěvníci se mohou těšit na Chinaski, Horkýže Slíže, Katapult, Wohnout, Vypsanou fixu, Mňágu a Žďorp a mnoho dalších.

Vstupenky v předprodeji stojí 450 Kč, první sada vstupenek byla během prosince vyprodána.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/publicistika/Dalsi-rocnik-souteze-kepl-Expedice-Prestenice-startuje~08~leden~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.