Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníFESTIVAL OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!

22.6.2017 | Autor: PR | sekce: novinky
17. ročník kultovního hudebního festivalu OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se nezadržitelně blíží! Již za několik dní bude uprostřed jihočeských lesů, luk a strání opravdu živo, neboť odstartuje třídenní hudební party s bohatým doprovodným programem pro malé i velké!

Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE plný skvělé muziky a pohodové rodinné atmosféry otevře své brány již ve čtvrtek 29. června festivalovým večírkem pro všechny nedočkavé, na kterém vystoupí pop-punková kapela Náhodný Výběr, písecká skupina Cohiba, kapela Smrtislav hrající alternative rock, milevští Ticho de Pre Cupé Band a čtvrteční program zakončí rovněž kapela z Milevska - Absolutní Všechno.

Hlavní program festivalu bude pokračovat v pátek 30. června a v sobotu 1. července, kdy na třech scénách vystoupí desítky kapel různých žánrů. Program na hlavní stagi zahájí vycházející hvězda českého popu – zpěvák Sebastian, po kterém bude následovat fenomenální kapela Slza a oblíbená skupina Jelen hrající „root music“. Dále se tento den můžete těšit na plzeňskou popovou kapelu Mandrage, pražské Fast Food Orchestra hrající ska-reggae, pop-rockovou skupinu Prague Conspiracy, oblíbenou broumovskou čtveřici Imodium či Rybičky 48, které vás překvapí svou speciální pyrotechnickou show. Festivalová sobota bude ve znamení rocku.

Radio Stage a Fajn Rock Music Stage nabídnou pestrou přehlídku oblíbených českých kapel, jako jsou pražské punk rockové skupiny Harlej a Zakázaný Ovoce, legendární kapela Alkehol hrající už od roku 1991, rocková smršť nesoucí název Škwor či kultovní kapela Citron s Láďou Křížkem. Nebude zde chybět ani legenda české rockové hudby - Kamil Střihavka se svou skupinou Leaders.

Na festivalu se také představí zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Navíc bude pro všechny návštěvníky připraven rozmanitý doprovodný program v podobě atraktivní exhibice bikerů Open Air Dirt Jam a v sousedství areálu vznikne již tradiční Divadelně poetická osvěžovna, která nabídne netradiční divadelní představení, zajímavá hudební vystoupení a mnoho dalšího. Tak přijďte na festival a užijte si slunce nad Přeštěnicí! https://www.youtube.com/watch?v=-X2aKXIs-g8

Cena vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) je stále k mání za akční cenu 650,- Kč, vstupenka na pátek či na sobotu stojí 390,- Kč a na čtvrteční festivalový večírek budete vpuštěni za symbolických 50,- Kč. Vstupenky na festival lze zakoupit v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, na pokladně milevského kina nebo si je můžete opatřit online z pohodlí domova na portálu www.milevskem.cz a v dalších předprodejních sítích.
  
Více informací
www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/FESTIVAL-OPEN-AIR-MUSICFEST-PRESTENICE-UZ-PRISTI-TYDEN~22~cerven~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.