Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalyFestival Open Air Musicfest Přeštěnice má vlastní mobilní aplikaci pro Android a Iphone

3.7.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Třináctý ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice, který se uskuteční 11. - 13. července 2013 připravil pro své příznivce vlastní mobilní aplikaci. Zdarma si ji mohou fanoušci festivalu stáhnout ve verzích pro Android a IPhone. Přeštěnice jsou tak zatím jedním z mála českých festivalů, které mají tuto službu.

Letošní program je opravdu nabitý, a tak fanoušci určitě přivítají možnost, mít aktuální informace přímo na dlani,“ řekl Josef Kašpar, produkční festivalu. V programu festivalu, který se letos odehraje celkem na šesti scénách, vystoupí mimo jiné David Koller, Krucipüsk, Pipes and Pints, Prago Union, UDG, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních interpretů vystoupí rakouská skupina Kontrust, němečtí GFF a také taneční skupina IYASA z africké Zimbabwe.

Vstupenky se prodávají v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Cena permanentky je 590 Kč, parta vstupenky vyjde na 490 Kč, jednodenní vstupenky začínají na částce 100 Kč.

Odkazy ke stažení aplikace
https://itunes.apple.com/us/app/open-air-musicfest-prestenice/id665543523?ls=1&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.generify.android.event.festival.prestenice
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Festival-Open-Air-Musicfest-Prestenice-ma-vlastni-mobilni-aplikaci-pro-Android-a-Iphone~03~cervenec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.