Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalyPřeštěnický festival oslaví patnácté výročí

22.12.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
26. a 27. června 2015 se již po patnácté uskuteční Open Air Musicfest Přeštěnice. Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program, ve kterém na třech scénách vystoupí desítky domácích a zahraničních kapel. Své vystoupení potvrdili například Chinaski, Horkýže Slíže, Wohnout, Vypsaná fixa, Mňága Žďorp nebo také legendární Katapult.

Patnáct let je určitě důvodem nejen k oslavám ale také k rekapitulaci. Rádi bychom proto vyzvali fanoušky festivalu, aby nám posílali svénápady a pomohli nám tak s přípravou“, řekl produkční festivalu Josef Kašpar.

Prostor dostanou také zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Kromě hudebního programu návštěvníci mohou shlédnout divadelní a filmová představení nebo atraktivní exhibici bikerů Open Air Dirt Jam.

Vstupenky za cenu 450 Kč jsou k dispozici v předprodejních sítích.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Prestenicky-festival-oslavi-patnacte-vyroci~22~prosinec~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.