Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

festivalyExpedice Přeštěnice - soutěž pro kapely 2014

18.1.2014 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Produkce Open Air Musicfest Přeštěnice vyhlašuje další ročník vyhledávací soutěže Expedice Přeštěnice. Všechny kapely, které mají zájem o vystoupení na festivalu a chtějí se také zviditelnit na stránkách www.prestenice.cz, mají možnost se přihlásit do 31. ledna 2014.

Jihočeský festival v Přeštěnici, který se bude konat 27. a 28. června, v duchu své tradice nabízí prostor hudebním skupinám všech žánrů a stylů. Přihlásit se mohou prostřednictvím emailu . V loňském roce se do této soutěže zapojilo 125 skupin. „Chápu, že řada muzikantů se k podobným soutěžím staví skepticky, ale díky této soutěži jsme v minulosti objevili pár velice zajímavých kapel“, tvrdí produkční festivalu Josef Kašpar. Podrobnosti o soutěži naleznou zájemci na festivalových stránkách.

14. ročník festivalu zná už svá první jména. Poprvé v historii festivalu vystoupí československá rocková legenda Olympic, dále skupiny Divokej Bill, Iné Kafe, MIG21, Arakain a Škwor.

Vstupenky v předprodeji stojí 450 Kč, první sada vstupenek byla během prosince vyprodána.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Expedice-Prestenice-soutez-pro-kapely-2014~18~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.