Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SOPHIE HUNGER

3.11.2015 Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí. Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů.
15.3.2013 Významní švýcarští hudebníci Sophie Hunger a Eric Truffaz připravili pro pražské publikum unikátní dvojkoncert. Jak to ve vyprodaném Divadle Archa vypadalo, se můžete podívat v následující fotogalerii.
4.3.2013 V pražském Divadle Archa se představí vrchol současné švýcarské hudební scény. Už 12. března zde vystoupí známý Erik Truffaz v doprovodu svého kvartetu a Annou Aaron jako speciálním hostem, a také písničkářka Sophie Hunger.
24.2.2013 V divadle Archa se představí vrchol současné švýcarské hudební scény. Vystoupí neúnavný novátor Erik Truffaz v doprovodu svého kvartetu se speciálním hostem Annou Aaron. V této sestavě představí své nové album „El Tiempo de la Revolución“.
23.11.2012 Pražské vystoupení švýcarské písničkářky Sophie Hunger se stalo již každoroční tradicí. To letošní, usazené již popáté v řadě do prostor Paláce Akropolis, se neslo nejen v duchu nového alba The Danger of Light...
22.11.2012 Sophie Hunger je v Paláci Akropolis jako doma. Při svém v pořadí již pátem žižkovském koncertu navázala přesně tam, kde před rokem svůj koncert zakončila. Tehdy zazněly dvě připravované písně, které se letos objevily na novém albu The Danger of Light...
20.11.2012 Švýcarská písničkářka Sophie Hunger se do Prahy často a ráda vrací. Její další návštěva připadá právě na dnešek, kdy má na večer naplánován koncert v žižkovském Paláci Akropolis.
30.10.2012 Písně Sophie Hunger očarovaly renomovaného jazzmana Erika Truffaze natolik, že si ji ještě zcela neznámou vybral jako předkapelu. Díky tomu odehrála Sophie Hunger svůj vůbec první zahraniční koncert v Praze...
20.9.2012 Podzimní Prahu zpestří koncertní cyklus Other Music. Od konce září až do poloviny prosince se na pódiu Paláce Akropolis vystřídají hudebníci z blízka i z daleka, na své si přijdou posluchači nejednoho žánru.
17.9.2012 Švýcarská multilingvní zpěvačka a písničkářka Sophie Hunger, jejíž tvorba se pohybuje na pomezí folk popu, rocku a jazzu, dokončila práce na svém čtvrtém albu. To ponese název The Danger of Light a vyjde 5. října.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.