Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSophie Hunger vydá na podzim nové album a přijede do Prahy

17.9.2012 | Autor: Lukáš Janičík | sekce: novinky
Švýcarská multilingvní zpěvačka a písničkářka Sophie Hunger, jejíž tvorba se pohybuje na pomezí folk popu, rocku a jazzu, dokončila práce na svém čtvrtém albu. To ponese název The Danger of Light a vyjde 5. října ve dvou verzích - mimo standardní verze alba bude k dispozici také deluxová edice, která bude obohacena o šest písní tvořících jak originální materiál, tak dva covery Boba Dylana. Deluxe verze bude k dispozici na CD i LP, standardní verze pouze na CD.

I tentokrát neopomene Sophie Hunger představit svůj nový materiál českému publiku. Stane se tak 20. listopadu v Paláci Akropolis, na jehož pódiu odehraje již svůj pátý koncert. Není to jistě náhoda - v našem interview, které jsme se Sophie pořídili předminulý rok, se nechala slyšet, že k Praze a Paláci Akropolis má velmi osobní vztah a nevynechá proto jedinou příležitost si zde zahrát.

Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit na pokladnách Paláce Akropolis nebo v sítích Ticketpro a Ticketportal, přičemž do 20. října budou k dispozici v ceně 350 Kč na stání a 400 Kč na sezení. Poté se cena zvýší na 390 Kč na stání a 440 Kč na sezení.

Sophie Hunger, Praha – Palác Akropolis, 20. 11. 12

Tracklist:

1.     Rererevolution
2.     Souldier
3.     LikeLikeLike
4.     Das Neue
5.     Can You See Me?
6.     Heharun
7.     Z'Lied vor Freiheitsstatue
8.     Holy Hells
9.     The Fallen
10.    Perpetrator
11.    Take a Turn

navíc v deluxe verzi:

1.     First we Leave Manhattan
2.     What it is
3.     My oh My II
4.     The Musician
5.     One Too Many Mornings
6.     Ne me quitte pas
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sophie-Hunger-vyda-na-podzim-nove-album-a-prijede-do-Prahy~17~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.