Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníErik Truffaz, Sophie Hunger a Anna Aaron: Trojice hvězd švýrarské alternativy společně v Praze

4.3.2013 | Autor: redakce | sekce: novinky
V pražském Divadle Archa se představí vrchol současné švýcarské hudební scény. Už 12. března zde vystoupí známý Erik Truffaz v doprovodu svého kvartetu a s Annou Aaron jako speciálním hostem, a také písničkářka Sophie Hunger.

Saxofonista Erik Truffaz není českému publiku nijak neznámý. V Čechách odehrál nesčetně koncertů témeř se všemi svými projekty. Kvartet skládající se z výjimečných muzikantských individualit Marcello Giuliani, Marc Erbetta a Patric Muller tentokrát přizval ke spolupráci objev švýcarské nezávislé scény zpěvačku a multi-instrumentalistku Annu Aaron. V této sestavě Truffaz představí své nové album El Tiempo de la Revolución.

Sophie Hunger si za velice krátkou dobu vydobyla pozici nepřehlédnutelné písničkářky, která svými originálními aranžemi a autentickým přednesem získala posluchače po celém světě. Česká republika je její oblíbenou destinací, vždycky si ráda najde skulinu ve svém nabitém programu, aby mohla místnímu publiku představit, na čem právě dělá. Tentokrát  přijíždí se svou stále aktuální deskou The Danger of Light.

Vstupenky jsou v předprodeji za cenu 400 Kč prostřednictvím sítě Ticketpro.

Erik Truffaz & Anna Aaron + Sophie Hunger, Praha - Divadlo Archa, 12. 3. 13
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Erik-Truffaz-Sophie-Hunger-a-Anna-Aaron-Trojice-hvezd-svyrarske-alternativy-spolecne-v-Praze~04~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.