Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSophie Hunger vystoupí v Divadle Archa

3.11.2015 | Autor: PR | sekce: novinky
Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí. Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů.

Prodala dohromady více než 250 000 nosičů a vyprodává sály po celé Evropě. Do divadla Archa přijede představit aktuální a zatím nejvyzrálejší album Supermoon, které je u nás v distribuci společnosti Universal.

Ve Švýcarsku narozená autorka zpívá především anglicky a zní jako surrealistické spojení Björk s Nico a Joni Mitchell dohromady. „Podobně jako PJ Harvey zamlada je těžké ji ignorovat. V tom albu je ukrytá síla. Je obsedantní, strašidelné a krásné,“ napsal o švýcarské zpěvačce vlivný britský hudební časopis Mojo.

Ceny vstupenek:
Od 1. 10. : 500 Kč
Na místě: 550 Kč / 700 Kč sezení
K zakoupení: Ticketpro, Goout, Divadlo Archa

Sophie Hunger, Praha - Divadlo Archa, 4. 11. 15
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sophie-Hunger-vystoupi-v-Divadle-Archa~03~listopad~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.