Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FANFARE CIOCARLIA

14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
6.1.2011 Festival Respect se v tomto roce uskuteční 11. a 12. června tradičně na pražském ostrově Štvanice. Do té doby jeho organizátoři stihnou uspořádat ještě několik samostatných klubových koncertů.
5.1.2011 Dechovka? Ve srovnání s její středoevropskou podobou hýří tento žánr na východě Evropy úplně jinými rytmy, barvami i temperamentem. Balkánské dechovky hrají v závratném tempu...
4.3.2010 Další z koncertů cyklu Respect Plus nabídne 15. března v pražském Paláci Akropolis opět rumunskou dechovku Fanfare Ciocarlia, označovanou za vůbec „nejrychlejší dechovku na světě“.
24.9.2009 V hudbě povětšinou nejde o rychlost, není to ostatně žádný sprint na 100 metrů, nicméně honosí-li se někdo titulem „nejrychlejší dechovky na světě“, stěží to jde přejít jen mávnutím ruky. Tato pověst provází rumunskou dechovku Fanfare Ciocarlia, která 12. října zahraje v brněnském klubu Fléda.
8.4.2009 Zatímco středoevropské dechovky jsou mnohdy symbolem hudební tuposti, na východě Evropy hýří tento žánr úplně jinými rytmy, barvami i temperamentem. Už několikrát o tom v Česku přesvědčila třeba kapela Fanfare Ciocarlia, která se 23. dubna vrátí do pražského Paláce Akropolis.
30.1.2009 Agentura Rachot potvrdila první letošní koncerty cyklu Respect Plus. Sérii zahájí 18. února kanadská zpěvačka Tanya Tagaq a týden poté dojde na přeložený koncert Tonyho Allena. Mezi dalšmími interprety figuje albánské uskupení Jonianet a populární balkánská dechovka Fanfare Ciocarlia.
6.2.2008 V polovině ledna se v brněnském klubu Fléda představili rumunští Fanfare Ciocarlia - kapela honosící se titulem „nejrychlejší dechovka na světě“. My vám nyní nabízíme fotogalerii z koncertu:
1.1.2008 Po necelém roce se do Česka vrací skupina Fanfare Ciocarlia. V rámci koncertního cyklu Respect Plus zahraje 14. ledna v pražském Paláci Akropolis a o den později se představí v brněnském klubu Fléda.
13.12.2006 Kapely Fanfare Ciocarlia a Tinariwen – to jsou první novoroční vlaštovky projektu Respect Plus. Do konce letošního roku jsou vstupenky na oba koncerty v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

5-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.