Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EVELYNNE

2.6.2010 O finálové šestici soutěže Šance Muzikus, která se na živo představí v pondělí 7. června v pražském Music City a utká se tak o hrací čas na festivalu Rock for People, je rozhodnuto.
21.1.2010 Po čase opět přichází Audiotipy a s nimi i staří známí Xiu Xiu, freak-folkoví The Ruby Suns a Tunng, společný projekt písničkáře Bena Sollee a cellisty Daniela Martina Moora nebo indie-popaři Rafter a Phillip Oskar Augustine. Navrch přidáváme ještě tip na pražskou kapelu Evelynne.
13.11.2009 V nedávné době se ve Švédsku vyklubalo několik jmen, která by si fanoušci screamo a post-hardcore měli určitě zapamatovat, třeba Her Birght Skies, Intohimo, Adept nebo Saving Joshua. A právě poslední jmenovaní příští týden zavítají do našich luhů.
2.10.2009 V sobotu 10. října se v pražském prostoru Abaton uskuteční akce Viva la Fest, v rámci které se na dvou scénách představí více jak desítka klubových kapel. Zahraničními hosty budou italští kytaroví melancholici Aim a němečtí punk-rockeři Green Frog Feet.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.