Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Saving Joshua
V nedávné době se ve Švédsku vyklubalo několik jmen, která by si fanoušci screamo a post-hardcore měli určitě zapamatovat, třeba Her Birght Skies, Intohimo, Adept nebo Saving Joshua. A právě poslední jmenovaní příští týden zavítají do našich luhů.
celý článek

redakce

 

Komentáře

celkový počet: 2

Sali  SJ
Sali  Saving Joshua ruší evropské tour !

     
 
 
&;
SJ | Sali | 13.11.2009 |
Pouze upřesnění k článku: Saving Joshua s sebou přiveze debutové album s názvem " Forever Hold Your Peace " nikoliv out this fall - to znamená, že vychází letos na podzim :)
Saving Joshua ruší evropské tour ! | Sali | 14.11.2009 |
Dnes, tj. v sobotu 14. listopadu ve 13h jsme obdrželi nepříjemnou zprávu - bubeníkovi švédské kapely SAVING JOSHUA byla v dnešních ranních hodinách potvrzena diagnóza prasečí chřipky a z důvodů karantény byl nucen nastoupit nemocniční pobyt.

Kapela z tohoto důvodu musela zrušit svou účast na chystaných koncertech v Praze, Ostravě a Bratislavě.

Akce v pražském klubu 007 se tímto kompletně ruší, pořadatelé se pokusí zajistit náhradní termín.

V ostravském Boomerangu zahrají v pondělí FROM OUR HANDS a MY FUNERAL, přičemž vstupné se snižuje na 80 Kč. Koncert začne kolem deváté hodiny večerní.

V bratislavském Randalu se vstupné sníží na 4 EUR, přičemž vystoupí FROM DAWN TO FALL, HORSKA CHATA a v akustické formě rovněž FROM OUR HANDS.

Omlouváme se všem, kdo se na koncerty těšili, a věříme že zachováte přízeň všem ostatním kapelám a podpoříte je svou návštěvou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.