Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníŠvédský post-HC objev Saving Joshua v Praze, Ostravě a Bratislavě | aktualizováno

13.11.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
V nedávné době se ve Švédsku vyklubalo několik jmen, která by si fanoušci screamo a post-hardcore měli určitě zapamatovat, třeba Her Birght Skies, Intohimo, Adept nebo Saving Joshua. A právě poslední jmenovaní příští týden zavítají do našich luhů. V pondělí zahrají v pražském Klubu 007 Strahov, v úterý v ostravském Boomerangu a ve středu ve slovenské Bratislavě v klubu Randal.

13. 11. - update: Saving Joshua nepřijedou, více v prohlášení pořadatelů: Bubeník Saving Joshua leží v nemocnici s prasečí chřipkou, tudíž jsme byli nuceni pražský koncert zcela zrušit, ostravský a bratislavský koncert proběhne, ale bez Saving Joshua , pouze s předem ohlášenými kapelami a za snížené vstupné. Tj. Ostrava s From Our Hands a My Funeral, Bratislava s From Dawn To Fall, Horska Chata a From Our Hands (accoustic set)

Saving Joshua přijíždějí s pověstí překvapivého zjevení, jehož tvorba sklízí vesměs kladné reakce. S sebou si přivezou i svoje čerstvé debutové album Forever Hold Your Peace.

Předskokany v Praze budou kapely Evelynne a This Night Draws the End, v Ostravě From our Hands a My Funeral a v Bratislavě opět From Our Hands – ovšem akusticky – a taky Horska chata a From Down to Fall.

Vstupné na pražský koncert bude činit 190 Kč, na ostravský 150 Kč a na bratislavský € 6.

Saving Joshua, Praha – Klub 007 Strahov, 16. 11. 09
Saving Joshua, Ostrava – Boomerang, 17. 11. 09
Saving Joshua, Bratislava (SK) – Randal, 18. 11. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Svedsky-postHC-objev-Saving-Joshua-v-Praze-Ostrave-a-Bratislave~13~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 2

Sali  SJ
Sali  Saving Joshua ruší evropské tour !

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.