Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíZnáme finalisty soutěže Šance Muzikus

2.6.2010 | Autor: Muzikus PR | sekce: o nás
O finálové šestici soutěže Šance Muzikus, která se na živo představí v pondělí 7. června v pražském Music City a utká se tak o hrací čas na festivalu Rock for People, je rozhodnuto.

O osudu téměř tří stovek přihlášených zájemců rozhodovaly jak hlasy návštěvníků našich stránek, tak hlasy porotců. Protože nakonec po součtu bodů došlo na prvních pozicích ke shodě, využila porota svého práva veta a anonymním hlasováním formou „ano/ne“ určila konečné pořadí.

Do finálové sestavy se tak dostaly kapely 0 No.1, 4signs, Abigail, Andy Marshall Band, Area 51 a Lidopop, přičemž předposlední jmenovaní ze soutěže odstoupili a nahradí je tak další v pořadí - Evelynne.


Ve finále zahrají kapely:0 No.1

Jihlava
alternativa/triphop/rock

mp34signs

Praha
funky/pop/jungle

mp3Abigail

Praha
alternativa/rock

mp3Andy Marshall Band

Karviná
rock

mp3Lidopop

Brno
pop/rock/funky

mp3Evelynne

Praha
noise pop/rock

mp3V top 12 se dále umístili Area 51, Exil 51, FiHa, Szkrat, Vanda a Zpětná vazba
Oproti dříve uveřejněným pravidlům jsme upustili od fanouškovského hlasování v závěrečném kole a rozhodování nechali čistě na porotě, přesto se klidně můžete na kapely přijít podívat. Finále v Music City 7. 6. začne v 16:30 a bude volně přístupné.

Závěrem bychom chtěli všem přihlášeným - ať už se do finále dostali či nikoliv - poděkovat za účast a popřát mnoho úspěchů, nápadů a trpělivosti v další tvorbě, hodně fanoušků a příznivců a co nejvíc dobře odehraných a hojně navštěvovaných koncertů!
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/o-nas/Zname-finalisty-souteze-Sance-Muzikus~02~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.