Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMusikmesse Frankfurt 2020 se blíží

30.1.2020 | Autor: PR | sekce: novinky
Svátek všech milovníků hudby se už rychle blíží. Největší evropský hudební veletrh Musikmesse se letos koná od 1. do 4. dubna ve Frankfurtu nad Mohanem, kde oslaví své 40. narozeniny. Poprvé v historii se na jednom pódiu sejdou hvězdy rocku, popu, metalu a soulu & blues, aby si společně zahrály na hvězdné akci Ultimate Jam. Za podpory úžasné doprovodné kapely vedené Siggim Schwarzem zahrají Bernie Marsden ze skupiny Whitesnake, Don Airey z Deep Purple nebo Jennifer Batten, která v minulosti doprovázela na kytaru například Michaela Jacksona.

Tato akce je součástí Musikmesse Festivalu, který nabídne velké množství koncertů konajících se po celém Frankfurtu i mimo výstaviště, na něž budou mít návštěvníci zvýhodněný vstup. Ředitel veletrhu Musikmesse, Wolfgang Weyand, si pochvaluje program pro rok 2020 a říká: „Musikmesse je víc než jen produktová show. Stále více se zaměřuje na hudební zážitek a samotnou interpretaci hudby ve všech jejích aspektech, na nezapomenutelné hudební okamžiky a na navazování kontaktů mezi návštěvníky i přímých kontaktů mezi hudebníky všech věkových skupin s legendárními umělci. Jsme hrdí na to, že můžeme návštěvníkům nabídnout takové úžasné akce, jako je Ultimate Jam, a jsme rádi, že se jich zúčastní tolik světových hvězd.“

Novinkou letošního ročníku bude i akce Home of Drums, na níž nejznámější bubeníci a perkusisté představí nejrůznější bicí a perkusní nástroje. Zároveň zde proběhnou networkingové akce, organizátoři nabídnou možnost výměny informací a zkušeností a zahrají známí bubeníci. Z doprovodného programu si nenechte ujít především druhý ročník pop-up doprovodné akce Musikmesse Plaza, na níž milovníci hudby mohou nejen nakupovat nástroje, desky a lifestylové zboží, ale hlavně si užít bohatý zábavný program.

Milovníci kytar rozhodně nesmějí přijít o Guitar Boutique Village v hale 3.1, kde bude několik firem vystavovat ručně a na míru vyráběné kytary všech druhů. V testovací kabině si budete moct v klidu vyzkoušet jak exkluzivní a hodnotné kousky, tak kytary pro každodenní použití.

Pokud se chcete na Musikmesse vzdělávat a rozšířit si obzory, navštivte Networking & Education Area, kde vznikne centrální platforma pro komunikaci a networking mezi profesionály. Na Networking Forum proběhnou na specializovaných pódiích přednášky zaměřené na obchod a marketing v hudebním průmyslu. Education Forum zase nabídne novinky z oblasti hudebního vzdělávání, muzikoterapie a kultury.

Pokud se chcete o Musikmesse dozvědět více informací, navštivte jeho oficiální webové stránky www.musik.messefrankfurt.com. Vstupenky, které zároveň platí i na souběžně konaný veletrh osvětlovací a zvukové techniky Prolight+Sound, pořídíte pohodlně online za zvýhodněnou cenu a bez čekání u pokladen na www.visitortickets.messefrankfurt.com.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Musikmesse-Frankfurt-2020-se-blizi~30~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.