Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníVeletrh Musikmesse 2020 se odkládá, avšak lokální akce Musikmesse Plaza a Musikmesse Festival se plánují v původním termínu beze změny.

9.3.2020 | Autor: PR | sekce: novinky
V důsledku rychlého šíření koronaviru napříč Evropou a vzhledem k tomu, že zdraví vystavovatelů, návštěvníků, dodavatelů a zaměstnanců je pro společnost Messe Frankfurt prioritou, se společnost Messe Frankfurt rozhodla odložit konání veletrhu Musikmesse 2020. Náhradní data veletrhu budou oznámena v blízké budoucnosti. Vstupenky zůstávají v platnosti.

V současné době se konání pop-up marketu Musikmesse Plaza (3. až 4. dubna 2020) a akce Musikmesse Festival (31. března až 4. dubna 2020) jeví jako možné, neboť se jedná o akce zaměřené primárně na místní návštěvníky a fanoušky z oblasti Frankfurtu a jeho okolí.

Šíření koronaviru v Evropě přimělo společnost Messe Frankfurt, v úzké součinnosti s úřady veřejného zdraví ve Frankfurtu, jež vyžadují přijetí opatření bránících příjezdu a účasti nemocných osob z vysoce rizikových regionů, k přehodnocení situace. Vzhledem k tomu, že účastníci se zdravotními potížemi by mohli být infikováni i koronavirem Covid-19, je nutné provádět zdravotní prohlídky s cílem zabránit dalšímu šíření nákazy. Prohlídky jsou důležitou součástí hodnocení infekčního rizika a společnost Messe Frankfurt není schopna taková opatření zajistit. K rozhodnutí o odložení konání veletrhu přispěl i rostoucí počet cestovních omezení, jež cestu do Frankfurtu mnoha potenciálním návštěvníkům a vystavovatelům ztěžují.
„Současná situace dostává veletržní a výstavní společnosti z celého světa do značně komplikované situace. Litujeme, že 40. ročník veletrhu Musikmesse neotevře ve dnech 1. až 4. dubna své brány. Těšíme se  však na skvělé koncerty, jež zcela jistě potěší návštěvníky z našeho regionu v rámci lokální akce Musikmesse Festival, jež se bude konat na mnoha místech v samotném Frankfurtu. Srdečně rovněž zveme milovníky dobré hudby k návštěvě Musikmesse Plaza, kde si mohou nejenom prohlédnout, ale i zakoupit nástroje, nahrávky a lifestylové produkty a zúčastnit se připravovaných centů,“ říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH.
Aktuální informace najdete na stránkách: www.musikmesse.com

Sociální média:
www.facebook.com/musikmesse
www.twitter.com/musikmesse
www.instagram.com/musikmesse

O Messe Frankfurt
Společnost Messe Frankfurt je největším světovým organizátorem veletrhů, konferencí a eventů s vlastními výstavními prostorami. Společnost zaměstnává kolem 2600* osob na přibližně třiceti místech po celém světě a roční obrat se pohybuje okolo 733* milionů eur. Díky pevným a širokým vazbám s relevantními sektory a široké, ale pevně provázané mezinárodní obchodní síti, dokáže celá skupina poskytovat vysoce efektivní podporu svým zákazníkům a jejich obchodním zájmům v oblastech Fairs & Events, Locations a Services. Nabízí širokou škálu služeb nejenom přímo na akcích, ale i online. Společnost Messe Frankfurt poskytuje svým zákazníkům po celém světě trvale vysokou úroveň podpory při plánování, organizaci a provozování akcí. Tato široká nabídka služeb zahrnuje pronájem výstavních prostor, realizaci veletržních staveb, marketing, lidské zdroje a catering. Společnost Messe Frankfurt sídlí ve Frankfurtu nad Mohanem. 60 procent jejích akcií vlastní město Frankfurt a zbývajících 40 procent drží spolková země Hesensko.
Další informace na stránkách www.messefrankfurt.com
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Veletrh-Musikmesse-2020-se-odklada-avsak-lokalni-akce-Musikmesse-Plaza-a-Musikmesse-Festival-se-planuji-v-puvodnim-terminu-beze-zmeny~09~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.