Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAkce Musikmesse, Musikmesse Plaza 2020 a koncerty v rámci Musikmesse Festival s více než tisícovkou účastníků se ruší.

17.3.2020 | Autor: PR | sekce: novinky
Na základě nařízení Hesenského ministerstva sociálních věcí a integrace se ruší veškeré koncerty v rámci akcí „Musikmesse Plaza“ (3. a 4. dubna) a „Musikmesse Festival“ (31. března až 4. dubna) s více než tisícovkou návštěvníků. Protože nelze očekávat, že se situace dostatečně brzy změní a bude možno naplánovat náhradní termín, organizátoři tímto oznamují, že mezinárodní veletrh Musikmesse se v roce 2020 vůbec neuskuteční.

Dne 12. března vydalo Hesenské ministerstvo sociálních věcí a integrace nařízení zakazující konání větších akcí s vice než tisícovkou návštěvníků. Již před tímto nařízením byl, s ohledem na omezení zavedená v důsledku rychlého šíření koronaviru (SARS CoV-2) odložen Musikmesse, největší evropský veletrh hudebního průmyslu.

V souladu s uvedeným nařízením byly zrušeny i všechny akce plánované ve veletržním a výstavním centru ve Frankfurtu ve dnech 31. března až 4. dubna. Patří mezi ně hlavní koncerty interpretů, jako jsou Freya Ridings, Max Herre, Moop Mama a Shantel & Bucovina Club Orkestar i koncerty hvězd Randy Rhoads Remembered, Ultimate Jam a Rabid Dogs of Rock. Koncerty plánované do různých klubů a jiných míst ve Frankfurtu mají na starosti výhradně jejich organizátoři a návštěvníci mohou aktuální informace o akcích najít na adrese www.musikmesse-festival.com.
Po odložení Musikmesse 2020 jsme udělali vše, co bylo v našich silách, aby se ve Frankfurtu konal alespoň náš skvělý hudební festival. Je nám moc líto, že musíme i tuto akci zrušit, ale za současných okolností je to nevyhnutelné", říká Detlef Braun, člen představenstva společnosti Messe Frankfurt GmbH.
Děkujeme všem umělcům, organizátorům a partnerům z regionu za skvělou spolupráci a těšíme se na další ročník v roce 2021“, dodává Wolfgang Weyand, ředitel Musikmesse + Festival.

Další informace:     
www.musikmesse.com
www.musikmesse-plaza.com
www.musikmesse-festival.com
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Akce-Musikmesse-Musikmesse-Plaza-2020-a-koncerty-v-ramci-Musikmesse-Festival-s-vice-nez-tisicovkou-ucastniku-se-rusi~17~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.