muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMegakoncert Hudebních cen Óčka už zítra

1.12.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

TV Óčko

TV Óčko

Hudební časovaná bomba už tiká a exploduje vlastně už za pár hodin. Úvodní tóny megashow, na níž se budou rozdávat PURUM Hudební ceny Óčka 2011, se rozezní už úderem sedmé hodiny večerní ve čtvrtek 2. prosince. Ještě ve středu 1. prosince si přitom můžete koupit lístek za 250 korun, v Incheba areně vás vyjde o padesát korun dráž.

Ani tak to ale nebude cena, která by vám měla dělat vrásky. Odměnou vám totiž bude luxusní porce muziky, které nebude chybět žádná ingredience. Moderátoři Óčka Diana Kobzanová a Petr Vágner pozvou na podium takové hvězdy, jako je Ewa Farna, Wohnouti, Xindl X a Olga Lounová, Tři sestry či Michal Hrůza.

Chybět ale nebude ani Marpo, Miro Šmajda, Mandrage nebo vycházející hvězda Viki a návštěvníci se dočkají i jednoho překvapení. Premiérově vystoupí formace BeatBurgerBand s Ondřejem Rumlem a Vladimírou Krčkovou.

Právě tahle elitní hudební společnost bude důstojnými kulisami pro vyhlášení vítězů osmého ročníku Hudebních cen Óčka, v němž se letos soutěží v osmi kategoriích. A protože v téhle soutěži nejsou porotci ani novináři či akademikové, ani nejširší veřejnost, ale skuteční hudební fanoušci a fanynky, budou mít výsledky reálnou vypovídací hodnotu o celé české muzikantské scéně.

Sečteno a podtrženo: ve čtvrtek byste v pražské Incheba areně neměli chybět. Nejen proto, že po megashow vás čeká afterparty v Music clubu Óčka se vstupem zadarmo.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Megakoncert-Hudebnich-cen-Ocka-uz-zitra~01~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.