muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPost-HC večírek s Protest the Hero v neděli ve Futuru

19.3.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Protest the Hero

Protest the Hero

Tuto neděli zavítají do pražského klubu Futurum tři soubory, jejichž tvorba reprezentuje tu nejextrémnější odnož post-hardcore: Protest the Hero, The Chariot a The Human Abstract.

Protest the Hero z kanadského Whitby (předměstí Toronta) slaví letos přes nízký věk svých členů již desetileté výročí. Kapela je velice populární napříč mezi scénami na všech kontinentech, a to zejména díky svému živému projevu. Nemalou roli v jejich oblíbenosti hraje jistě i fakt, že jejich dvě poslední alba vyšla u kultovního „emo“ labelu Vagrant Records (mj. From Autumn To Ashes).

The Chariot založil před šesti lety frontman Josh Scogin krátce poté, co po pouhém jednom vydaném albu opustil projekt, do kterého investoval spoustu energie – Norma Jean. Dodnes nejsou jasné důvody a okolnosti Scoginova odchodu, nicméně jeho současné vztahy s Norma Jean se zdají být výborné, vzhledem k tomu, že s nimi The Chariot často sdílejí jedno pódium a oba soubory vydávají na tomtéž labelu. V brzké době má kapele vyjít její třetí album.

The Human Abstract z Los Angeles jsou další mladou kapelou, která nedávno zakončila čtvrtý rok své existence. V poslední době velmi aktivní šestice muzikantů se přes svůj velmi metalově znějící sound hlásí k punkovým principům a obě svá alba vydala na Hopeless Records, k jejímž nejvýraznějším akvizicím patří All Time Low, Samiam, Amber Pacific, Guttermouth či Avenged Sevenfold.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Protest the Hero, Praha – Futurum, 22. 3. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/PostHC-vecirek-s-Protest-the-Hero-v-nedeli-ve-Futuru~19~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.